preživljavanje

Krenuli ste na put i prolazite kroz nenaseljene predele netaknute prirode. Odjednom autobus se kvari i više ne možete dalje, nema mobilnog signala niti interneta, prepušteni ste sami sebi.

Nakon ’’nekoliko sati’’ čekanja i nadanja da će se autobus popraviti ili da će se pomoć odnekud pojaviti, shvatate da nemate više zaliha hrane i vode i da ste prepušteni sami sebi i planini. Imate samo svoje saputnike i odlučujete da preduzmete nešto i krenete u potragu za hranom, vodom i skloništem. Jedino što imate su mape koje su se slučajno našle u autobusu.

Pošto je pred vama planinsko prostranstvo, napravili ste strategiju i raspodelili se u 5 grupa, svaka grupa je krenula svojim putem, međutim, svaka grupa nailazi na iste prepreke koje mora da savlada.

Arena team building

Kontakt

info@arenano1.co.rs

Slavica Bjelić

+381 63 11 11 373

Miloš Macura

+381 69 1234 234

Aleksandar Banjanac

+381 69 123 04 55

 

Lokacija

Nehruova 51b, Blok 44, Beograd

radno vreme

pon-pet: 09:00 - 17:00

društvene mreže